Більшість батьків, особливо мами, починають турбуватися, коли дитина закашляла, та мають негайно вжити заходів.
Серед усіх симптомів застудних захворювань кашель викликає найбільше занепокоєння мам.
Їхній страх виправданий, якщо кашель не лікувати вчасно, перебіг хвороби може погіршитися! У 12 % дітей* можливі ускладнення, пов’язані з кашлем, такі як бронхіт та пневмонія.*
Мама перша, хто усвідомлює проблему, коли починається кашель, та перша, хто допомагає дитині. Якщо мама вживає заходів при перших ознаках кашлю, то зменшується ймовірність ускладнень та погіршення перебігу хвороби її дитини.
Так, ми можемо зменшити його вираженість, частоту та інтенсивність. Можливість ускладнень також знижується, оскільки надмірне мокротиння при продуктивному/вологому кашлі ефективніше виводиться з дихальних шляхів та не сприяє росту бактерій.
Кашель не заважає денній активності
Вірусні респіраторні інфекції є найпоширенішою причиною кашлю. Препарати на основі лікарських трав довели, що вони можуть бути не менш дієвими, ніж синтетичні, у полегшенні деяких станів, включаючи кашель.
Сухий кашель можна полегшувати за допомогою засобів, таких як корінь алтеї, мальви, трава подорожника, ісландський мох. Вони допомагають полегшувати подразнення та запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та послаблювати кашльовий рефлекс.6
Якщо при кашлі починає виділятись мокротиння, то це – вологий/продуктивний кашель. У цьому випадку підійдуть відхаркувальні засоби, що допомагають розріджувати мокротиння та покращувати його відходження та, таким чином, очищати дихальні шляхи.3,6 Одна з найбільш визнаних за ефективністю груп природних відхаркувальних засобів, містять первоцвіт, чебрець, плющ.
За механізмом дії сухий екстракт листя плюща можна віднести до препаратів комплексної фармакологічної дії.3 Було доведено, за рахунок його секрето- та бронхолітичної дії усувається сухий, надокучливий кашель, а завдяки відхаркувальній та муколітичній дії відбувається перехід у вологий, що супроводжується швидким очищенням дихальних шляхів.1,2,3,4 Крім того, є дані про протимікробну та протизапальну дію екстракту листя плюща. Таким чином, препарати на основі сухого екстракту листя плюща можна застосовувати при сухому та при вологому кашлі.
Наприклад, препарати Гербіон® плющ у формі сиропів та таблеток для розсмоктування містять 1 компонент (сухий екстракт листя плюща), що має кілька впливів при кашлі та може замінити декілька протикашльових препаратів.
Гербіон® – правильний вибір при лікуванні гострих запальних захворювань дихальних шляхів (від легких до серйозних), що супроводжуються сухим та вологим кашлем.2,3 Вони підходять для всієї родини, сиропи для дітей у віці з 2 років, таблетки для розсмоктування – для дорослих та дітей у віці з 12 років.
Гербіон® сироп ісландського моху
Гербіон® сироп ісландського моху
полегшує сухий та подразливий кашель, знімає біль у горлі та хрипоту.
ДЕТАЛЬНІШЕГербіон® сироп плюща
Гербіон® сироп плюща
сприяє відхаркуванню, розрідженню слизу та виведенню його з легенів.
ДЕТАЛЬНІШЕГербіон® сироп подорожника
Гербіон® сироп подорожника
полегшує сухий та подразливий кашель на фоні захворювання верхніх дихальних шляхів.
ДЕТАЛЬНІШЕГербіон® сироп первоцвіту
Гербіон® сироп первоцвіту
рекомендується як відхаркувальний засіб при кашлі на фоні застуди з чудовим смаком чебрецю.
ДЕТАЛЬНІШЕГербіон® плющ льодяники
Гербіон® плющ льодяники
є розчином для відхаркування при вологому кашлі для дорослих та дітей у віці від 6 років, не містить цукру.
ДЕТАЛЬНІШЕНадмірний слиз/мокротиння зменшує функціональну можливість дихання легень.
Якщо кашель не лікувати вчасно, він може стати хронічним.
Пацієнти виснажені та ослаблені через безсоння, головний біль тощо.
Пацієнт є джерелом можливого зараження для оточуючих.
Кашель також впливає на м’язи, дихальні шляхи, серцево-судинну та нервову системи. Таким чином, він може мати певні ускладнення, такі як біль у грудях, блювання, запаморочення, пітливість, втома, утруднене дихання та нетримання сечі.
Джерела інформації:
Відповідальність за використання інформації
Інформація, розміщена на веб-сайті, наведена для довідки та не замінює консультацію з медичним працівником. Для отримання більш детальної інформації ми рекомендуємо вам звернутись до фахівця.